KDO JE LUCIE STŘÍBRSKÁ?

Lucie Stribrska

KREATIVKA A MARKEŤAČKA

Jsem milovnicí sociálních sítí, fotografie, rozmanitosti a síly českého jazyka, strategického myšlení a zkoumání toho, proč a jak věci fungují. Všechny tyto oblasti se přirozeně spojují a dávají mi obrovský prostor pro hru v nových médiích. Nejsem však jen studentem teorie, ale tím, kdo zbožňuje praxi. Baví mě testovat a zkoušet nové věci, zjišťovat, co funguje a co ne.

Největší radost mi přináší, když můžu pomoci těm, kteří chtějí proniknout do tajů této alchymie a rozvíjet tak svůj byznys. Často se potýkám s tím, že lidé jsou sociálními sítěmi frustrovaní, protože neví, jak to udělat, aby začaly fungovat a přinášely nové obchody, a zároveň nechtějí, aby zbytečně vyhazovali svou energii, čas i peníze.

Sociální sítě nejsou koncovou destinací, ale chytře využitým začátkem pro váš vztah s klienty i úspěšný obchod. 

Jednou jsem od někoho moudrého slyšela, že návratnost investice do sociálních sítí je otázkou, zda váš byznys bude za 5 let existovat, či nikoli.

V mém zájmu je, aby váš byznys nejen přežil tuto novou éru, ale aby rostl až tam, kam vy sami chcete :)

Jsem ženou mnoha vášní, které se z offline světa prolínají a doplňují v online prostoru a zase zpět, do reálného života.

Všechno se začalo nenápadně skládat v roce 2011, kdy jsem jako copywriter postupně pronikala do tajů online marketingu, který mě uchvátil. Čím více jsem se toho učila, tím více nepoznaných souvisejících oblastí se začalo otevírat.

  • copywriting
  • obsahový marketing a funnely
  • fotografie a design
  • zákaznická podpora & community management
  • sociální sítě
  • analytika
  • ... a mnoho dalších

Skrze správu online marketingu jako celku v menších i větších firmách jsem svou největší sílu našla v pomoci menším firmám a jednotlivcům, aby věděli, jak jednoduše na strategii a exekutivu sociálních sítí, které jsou vitální pro fungující a prosperující byznys.

JSEM VÁŠ STRATÉG, KTERÝ VÁM POMŮŽE VYMOTAT SE Z CHAOSU FUNKČNÍM PLÁNEM.

JSEM VÁŠ ZDROJ DŮLEŽITÝCH NOVINEK A TRENDŮ PŘEHLEDNĚ NA JEDNOM MÍSTĚ.

Můžete mě sledovat na sociálních sítích, nebo dostávat mé týdenní e-maily, ve kterých s vámi sdílím důležité dění v online světě, o kterém nemluvím nikde jinde.

FOTÍM

Ať už se ve světě změní cokoli, focení zůstanu věrná do konce života.

Aktuálně inspiruji nadšence do fotografie, jak využívat svůj mobilní telefon naplno, protože to je to zařízení, které máme prakticky v každou chvíli u sebe. Od toho tu je Smartografie, škola focení mobilem.

PÍŠU

Jako copywriter jsem začínala a jsem vděčná, že jsem díky tomu pochopila, jak důležité je umět se vyjádřit tak, aby vás potenciální i stávající klienti rádi poslouchali a četli.

Měřítkem kvalitních textů nejsou jedničky z češtiny, ale vaše schopnost napojit se na ostatní.

Vím, že jednou napíšu knihu. Pro sebe a snad i pro jiné, které zajímá, co se mi honí v hlavě ;)

ŽIJU

Miluji procházky o samotě, cestování, poznávání nových míst i kultur, kvalitní čaj, knihy, jachting a sdílení právě toho, co mám ráda. Způsobem, kde je aktuálně největší pozornost, tedy v online světě. Mé povaze introverta navíc toto online prostředí dovoluje vystoupit za své hranice, aniž by to tolik bolelo...

Mé myšlenky najdete hlavně v osobních týdenních e-mailech, na Instagramu, kterému příznačně říkám read.sail.love, protože get inspired, adjust sails and share your love.

A ano, často kombinuji češtinu s angličtinou, neboť většinu času trávím čtením v angličtině, několik let jsem strávila v zahraničí a zjistila jsem, že některá anglická slova jsou mnohem příznačnější a jasnější v tom, co chci jednoduše vyjádřit.

Pokud vás ani tato má osobní zpověď nevyděsila, podívejte se, jak můžeme spolupracovat.